Rajtidőpontok 2021

  • A 130 km-es egyéniek 2021. július 3-án 6:00-kor rajtolnak.
  • A 65 km-es egyéniek 2021. július 3-án 6:15-kor rajtolnak.
  • A bringatúrások 2021. július 4-én 9:00-kor rajtolnak. (A szombaton csapatokat kísérő bringások a csapattal együtt rajtolnak.)
  • A Vasárnapi futószámok 2021. július 4-én 9:10-kor rajtolnak.
  • A csapatok rajtidőpontjait ABC sorrendben alább találjátok. A rajtidőpontjukat lekéső csapatokat, a legvégén tudjuk elrajtoltatni, részükre a pontok nyitva tartását nem tudjuk garantálni. 

A RAJTIDŐPONTOK VÁLTOZTATÁSÁRA A VERSENYSZABÁLYZAT 13. PONTJA ÉRTELMÉBEN NINCS LEHETŐSÉG! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

CSAPAT NÉV LÉTSZÁM RAJTIDŐPONT
123 2 7:00:00
:ZUGFLOW UB TEAM 5 7:15:00
“KH” 2 7:00:00
“Miénk a pálya”- MÁV VSC 9 9:10:00
*Fagyott kutyalábak 5 8:35:00
#beúszás 4 8:20:00
#mitkeresünkitt 9 8:20:00
#tökamatőrök 6 9:45:00
#velenceijanem 2 7:00:00
>FETIII  futók 10 8:20:00
2 Fast 2 Furious 2 7:00:00
2majom 2 7:00:00
42go 5 9:45:00
4Runners 4 7:15:00
A Boszi és a Katona 2 7:00:00
A Vígan Athletic 9 10:40:00
ADMIN TEAM 2 7:00:00
Agár lányok 10 10:55:00
AHsokk 7 8:35:00
Alfak es Omegak 7 6:35:00
Állapotos kőtehén 10 7:45:00
Amatörök 3 8:00:00
Andrissal Suhanók 4 6:35:00
Angyalcipők Black 6 8:35:00
ANGYALCIPŐK RED 6 8:35:00
Aquaworld 9 8:35:00
Astronauták 4 9:35:00
B&T 10 7:15:00
Bács-Mrfk őRUNgyalok 9 10:20:00
Bagolyteam 10 7:45:00
Balatoni Rackák 7 8:45:00
Balatuning 10 6:40:00
Bang 6 7:45:00
Bármitfutók 7 6:40:00
BAY 10 8:45:00
BBandITák 10 8:25:00
BeeRun 7 6:35:00
Best of iSTYLE 10 6:30:00
BiaiGyors 6 10:25:00
BiaTeam 6 10:25:00
BiotechUSA 8 8:55:00
BK 5 6:40:00
BLAVIAN 4 7:15:00
Bódorgók 3 8:00:00
BOJUZO 2 7:00:00
BorgWarner 10 7:25:00
Borgwarner I 8 7:25:00
Bosch Run AS Team 10 8:05:00
Böszörményi Körútfutók 5 10:25:00
BRAJ 4 6:40:00
BravoRun 4 8:35:00
Brigád 10 9:10:00
BRT 6 8:45:00
buborékok 6 8:05:00
Chic Clique 7 8:20:00
Cirmik 3 8:00:00
CiscoXO 10 9:45:00
Colas+ 10 10:30:00
Conti Running Team Makó 4 6:40:00
Continental Hungary 10 9:35:00
Crazy Runners 2 7:00:00
Csadarintók 10 9:10:00
Csajok 4 9:45:00
Csak 130??? Nemááááááá… 🙂 10 10:55:00
Csak a Család 5 8:45:00
Csak a pólóért 4 9:45:00
Csak kocogunk 10 9:45:00
CsakLazán 9 8:45:00
Csapassuk 2 7:00:00
CSCS-CSAK CSAJOK 5 8:05:00
Csibefutam 4 9:20:00
Csiguszok 7 6:40:00
Csillagberek 10 7:45:00
Csillagos ötös 4 10:30:00
Csillám Pónik 8 7:25:00
Csk és a Nebulók 9 8:30:00
Csömöri Csatangoló Családanyák 4 10:30:00
Dani és barátai 9 8:45:00
DANIELLA VILLAMOSSÁG 7 7:45:00
Debreceni Törvényszék 6 9:10:00
Délvidék 3 8:00:00
Dezsőke-Team 9 8:30:00
Diamond 6 9:35:00
Diós térDKalács 6 6:40:00
DLA Piper Hungary 10 8:30:00
Dream Hunters 2 7:00:00
DreamFitt Team 5 9:05:00
Dreamteam Fehervár 8 9:50:00
DS4 4 8:30:00
Due Limoncello 2 7:00:00
Dunakeszi F&V 10 9:05:00
EASY RUNNERS 6 9:55:00
EC UTT 5 10:30:00
ÉDUVIZIG 10 10:30:00
EgisRunners 9 9:55:00
Egri Csillagok 3 8:00:00
Egy élmény volt! (Sz.Z. emlékére) 9 8:30:00
Elevenek 4 10:30:00
Envirotis 10 10:05:00
Epszilonok 5 7:50:00
EQUINOX 5 9:05:00
Erdinger Alkoholfrei Team 1 7 9:55:00
este8 5 10:35:00
ÉTI Csiga 7 8:30:00
EUsTAFéta 6 8:30:00
Fagyisok és társaik 9 10:35:00
FaM Csajok 2 7:00:00
Família Kft. 7 7:25:00
Family-run 8 8:10:00
FBN-FutóBariNők 5 8:40:00
Feláldozhatók 3 8:00:00
Find your way 2.0. 6 10:45:00
FireRun 4 9:55:00
FitFalka 5 7:25:00
FLOW 9 9:05:00
FormásLábakAcélban 10 7:50:00
Forward Ever 5 10:00:00
Fotel Ult-Run 1 5 7:05:00
Fotel Ult-Run 3 4 7:05:00
Fótottak még 2021 4 11:00:00
Főnix Dragon 10 6:35:00
Fuith-ok 2 7:00:00
FussonKimerreLát 10 7:25:00
Futadoki 8 8:25:00
FUTaMÉRŐ 7 8:25:00
FuTeam Trió 3 8:00:00
Futilapuk 10 8:40:00
Futóbolondok 2 7:00:00
FutòDuò 2 7:00:00
Futóparty team 9 7:30:00
Futópia 6 8:05:00
Futórózsák 8 6:45:00
Futottak még 2 7:00:00
futotuz 6 8:15:00
Futóvárosiak 4 7:30:00
futurisztikusok 10 8:25:00
Független Jótékony Sportegyesület-SporttalSegitunk.hu 10 10:15:00
Fürge Lábasok 10 7:50:00
Fütyülős Brigantik 10 6:45:00
G-HÍD RUNNERS 8 10:20:00
Gang 7 8:15:00
GIGantikus akciócsoport 10 9:20:00
GIRLdülékenyek 5 9:25:00
Globus Vital Team 10 6:45:00
Good Food 8 9:05:00
Gringos 5 8:40:00
Gül baba 8 9:55:00
GYAkRUN 9 7:30:00
Gyíkok 8 10:00:00
gyilkos poszméhek 3 8:00:00
Gyorslábúak+1 fő 4 8:25:00
Győri Kft 3 8:00:00
GYSEV Sínen vagyunk 7 10:35:00
HajRUN 8 9:05:00
Haladjunk 4 6:30:00
Hallatlan Nyolcas 8 9:25:00
Happy Lion Izsó Veronikáért 9 10:00:00
Happy Run Team 9 6:35:00
Happy Runners 4 7:10:00
Haraszti ultrabolondok 2 7:00:00
Hazug emberek & sánta kutyák 9 9:10:00
HelloParks Running Club 10 10:05:00
Héra 10 6:50:00
High Pulse 2 7:00:00
Hódító Gyógyítók 6 9:10:00
HordaLake 4 6:50:00
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság 10 9:20:00
Hótmindegy 5 8:15:00
HRSE Iron Ladies10 10 10:20:00
HRSE Jokers 10 10:20:00
HRSE TOP 10 MULATÓS VÁLOGATÁS 10 8:05:00
HTRC 9 7:10:00
Hungerit RunGirlsitt 7 9:25:00
Hupsz 6 10:45:00
TOYOTA I love Hybrid 10 8:55:00
IDDQD 2 7:00:00
Illegál 6 7:30:00
Ismétlés a futás atyja 2 7:00:00
IssimoRnrz 5 10:20:00
iSTYLE’rs 10 6:30:00
Janka és a srácok 6 10:40:00
Jeti és a koboldok 10 6:45:00
Jeti és a Koboldok 10 7:15:00
JIPEZ 5 10:35:00
Jómadarak 5 9:20:00
Jóötletnektűnt 4 7:20:00
Jovilág 4 10:20:00
Just Run a bIT 8 7:30:00
Karcagi Utanfutok 6 6:35:00
Kecskeméti Vagányok 4 10:15:00
KékPárnaHuzat 6 9:15:00
Kerge Zergék 5 7:45:00
Kesudiók 6 9:20:00
KÉSZ I. 8 9:15:00
Kész Katasztrófa 5 9:15:00
KÉSZ_II 10 9:15:00
Készenléti Rendőrség VII. 5 11:05:00
Kimeríthetetlenek 4 10:45:00
KÍNLÓDTeAM 2 7:00:00
Kis Team 3 8:00:00
Kiskörei Körözők 2 7:00:00
KisRUNhalas 8 8:40:00
Koco-GO Vegyes Hegyes 6 8:40:00
Kocogi Budaörs 8 10:35:00
Komlós5stars 5 7:10:00
Korányi Picik 10 7:30:00
Kőménymag 7 8:10:00
KörACél 6 9:20:00
Körútfutó Angyalok 5 10:50:00
Kötöttpályások 4 8:40:00
KRA-PA 2 7:00:00
Kutyakellék.hu Team 4 7:10:00
Legacy Futókör 10 8:40:00
LEGENDÁK 10 10:20:00
Leisure and Pleasure 10 9:25:00
Levicsapat 8 10:00:00
Ligeti szörnyek 4:30 6 8:50:00
LoversRunners 2 7:00:00
Ma-Zso-La 5 9:20:00
Magenta team 5 7:10:00
Majd lesz valami… 10 8:50:00
Majdnem Dögös Macák 5 6:30:00
Makkant Futók Baráti Köre 5 7:15:00
Marci és Tanítványai 8 11:00:00
Mátyásföldi Kutyások 2 7:00:00
Mazsigagyiparacsiga 10 8:50:00
MDM 5 7:10:00
Még egy lépés 5 7:10:00
Mégegyszer 2 7:00:00
Mellrákfórum 8 8:50:00
MérföldFalók 6 6:50:00
Metrobogó 9 10:50:00
Mi csak addig pálinkázunk, amíg Kata lefutja a kört 5 7:30:00
Mighty 5 6 9:25:00
MiNT a villám 10 7:40:00
Mirage 6 9:30:00
Miskolc Police 10 9:30:00
Mkk Futócsapat 10 8:10:00
MM Angyalok 4 10:50:00
Mo Corporation Team Fek Étterem 2 7:00:00
MOGYI 3 3 8:00:00
Mók Running 7 9:30:00
Monszun 10 6:50:00
Mór Runners Team 4 7:05:00
Mozaik Csajok 6 9:30:00
Mozaik Med Team 9 10:40:00
Mozdulj érte Futókör 4 9:40:00
MVM SE 9 7:20:00
Nekem Mindegy 8 10:50:00
Nem Őszinte Kacaj 8 7:15:00
Nikemar 2 7:00:00
Nimfas Corporation 6 8:10:00
Nincs Kettő Három Nélkül 3 8:00:00
No Fara 6 9:30:00
NRG 4 9:30:00
Nudlik 10 9:40:00
OLAF 8 10:45:00
Optimista Hármas 3 8:00:00
Original Runikornis Team 10 10:40:00
Ott Vagyunk Már??? 7 6:50:00
Óvisuli 4 7:20:00
Őrült Nők Ketrece 10 7:50:00
Ötösfogat 5 9:40:00
Ötpróbások 2.0 8 7:40:00
Palliaktív 10 8:15:00
Panelrunbók 10 9:25:00
Pedia-tricks 10 9:30:00
PEIKKO 10 7:20:00
PEZO 2 7:00:00
PFIZER FUN RUN 10 7:20:00
PICi Futók 10 7:40:00
PillRunGok 5 8:10:00
Pintér Pálinka 3 8:00:00
Plantrevolt Ultra 2 7:00:00
Pomóthy Üzletház 4 10:10:00
Pontos Csajok 6 7:20:00
PöttyösHősök 1.0 10 10:25:00
PöttyösHősök 2.0 10 10:25:00
PPG DUO 2 7:00:00
Predator SE 10 9:40:00
Priviéra 8 8:20:00
Provident Cirkálók 7 9:40:00
Rádióaktíva 2 7:00:00
Rettenthetetlen Retrieverek 4 7:40:00
Riska-Futadoki 9 8:25:00
RoadRunners 4 10:10:00
Rohamcsigák 5 6:30:00
RohamTekik 7 6:50:00
RR-Rettenthetetlen Retrieverek 4 7:40:00
RUN just for Fun 2 7:00:00
Run OKB 4 10:10:00
Run or Die 10 8:35:00
Run the Pelso 4 10:50:00
Run-totta 2 7:00:00
Run, Krones, run! 10 7:20:00
RUN’dÁk 2 7:00:00
Run4Fun 4 10:15:00
RUNATOMY 6 8:50:00
RunBiriny 9 8:20:00
Runbogárd 2 7:00:00
RUNBSZ 8 8:10:00
RUNdom UTTonállók 9 8:50:00
Runörs 4 8:50:00
RUNSHIP 8 10:50:00
SárváRun 9 11:00:00
Sellők 6 7:40:00
SEWS Heroes 10 9:00:00
SGS 10 7:20:00
Shin Fanatic 4 8:15:00
Simple – Fuss egyszerűen 7 7:05:00
Solvo Sport Team 10 10:40:00
Sombibibi 5 10:55:00
SöRunners 3 8:00:00
Spartanoncok 4 9:00:00
SportZOONa 6 9:00:00
Sprinter Spanok 4 6:45:00
SPURITUSZ TRIÓ 3 8:00:00
STEELWOMAN 10 7:40:00
Stonelegs 10 7:05:00
Suhanó Futóművek 5 8:15:00
Szabó család 6 6:30:00
Száguldó Csigák 4 10:55:00
Szaladgálók 4 7:50:00
Számlázz.hu – érj utol! 10 9:00:00
Szaniszlóék 2 7:00:00
Szárnyaló Banyák 7 6:30:00
Szeged 2 7:00:00
Székely-Práger Family Run 2 7:00:00
Szent Miklós futói 9 10:05:00
Szifon 7 7:45:00
Szívtiprók 10 10:10:00
Szolgálati Agarak 10 11:05:00
Szolnoki Honvéd SE Triatlon 4 10:45:00
SZONDISOK 4 10:10:00
Tápiógyörgye Spuritusz Kids Team 10 6:50:00
Tápiógyörgyei Junior Team 5 8:20:00
Tapolcai Trappolók 3 8:00:00
TÁV(HŐ)FUTÓK 2 8 9:35:00
Team Kaszás 2 7:00:00
Térdnyűvők 2 7:00:00
Tesók 6 10:45:00
The Wild Bunch 4 10:10:00
Tisza-fu-tó 10 10:55:00
TiszaRound 6 7:35:00
Tiszavigrágok 9 10:15:00
TMF – Több mint futás 8 10:10:00
Tóralesők 5 7:35:00
Träning 7 10:05:00
TräningLife 7 10:05:00
Tricolor 3 8:00:00
Trilak TRINÁT 10 9:00:00
TRV Water Power 10 9:40:00
TSPC 7 9:50:00
Tucatnyulak 6 9:50:00
Turbócsigák 9 9:50:00
tUTTifuti 2021 2 7:00:00
Tűz és víz csapat 10 7:35:00
UB Sugárzás Algeni 7 6:45:00
UBabba 8 7:05:00
UBORKÁK 10 9:35:00
UFÓ- Utcai Futás Ócsán 7 8:25:00
Ultra BVV 4 10:55:00
UltrabalaTen 5 9:10:00
UltraGáz 3 8:00:00
ultragyors8as 8 11:00:00
Ultrakészek 6 6:35:00
UltrÁNfutunk 10 10:35:00
UltraSokk 7 11:00:00
Ultravargas&Co. 10 10:40:00
Unicum 7 7:35:00
UTTolérhetetlenek 5 8:55:00
Vágtázó Vizicsigák 10 9:50:00
VARIACHEM 9 7:50:00
Várólista Masters 6 7:50:00
Vegyes Köret 7 7:35:00
Vének 5 9:50:00
ViaRun 10 10:40:00
Vidám barátok 4 11:00:00
Vince’s Secret Runners 4 10:05:00
Viry-Vary FC 4 10:00:00
VS Running Team 10 7:35:00
We honk You run 6 9:15:00
Web-váltó 9 8:05:00
webvál-tó 9 8:05:00
What the Fut?! 5 9:00:00
Wondermothers 7 9:00:00
You honk We run 6 9:15:00
Záróbusz 4 10:50:00
Záróbusz Csajok 4 8:10:00
ZenGo 10 7:05:00
Zoli-ék 2 7:00:00
Zrínyi7 5 11:00:00
Zsákosok 2 7:00:00
Menü