Rajtidőpontok 2022

  • A 130 km-es egyéniek 2022. július 2-án 6:00-kor rajtolnak.
  • A 65 km-es egyéniek 2022. július 2-án 6:15-kor rajtolnak.
  • A bringatúrások 2022. július 3-án 9:00-kor rajtolnak. (A szombaton csapatokat kísérő bringások a csapattal együtt rajtolnak.)
  • A Vasárnapi futószámok 2022. július 3-án 9:10-kor rajtolnak.
  • A csapatok rajtidőpontjait ABC sorrendben alább találjátok. A rajtidőpontjukat lekéső csapatokat, a legvégén tudjuk elrajtoltatni, részükre a pontok nyitva tartását nem tudjuk garantálni. 

A RAJTIDŐPONTOK VÁLTOZTATÁSÁRA A VERSENYSZABÁLYZAT 13. PONTJA ÉRTELMÉBEN NINCS LEHETŐSÉG! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

 

CSAPAT NÉV RAJT
:ZUGFLOW UB TEAM 4 7:30:00
“Miénk a pálya!” – MÁV VSC 4 7:30:00
#beúszás 4 10:25:00
#futkarozobuborekok 6 10:05:00
#mitkeresünkitt 9 9:50:00
#PorscheRunn 7 7:15:00
#ZUGFLOW UB TEAM 4 7:30:00
>FETII futók 10 6:35:00
2majom 2 7:00:00
3runners 3 8:00:00
8i-csigák 8 8:55:00
A FutóKoboldok is Futóbolondok 5 6:45:00
A hét pszichopata 7 8:45:00
Ad montem 3 8:00:00
Agárlányok 10 10:40:00
Agrofeed 6 9:00:00
AHsokk 7 9:45:00
AKALIfornia Team 4 10:15:00
Akkor sem adjuk fel 8 9:35:00
Alföldi BESTiák 3 8:00:00
ALFÖLDönfutók 2 7:00:00
Aljas lányok 3 8:00:00
Aluman Special 3 8:00:00
Andrissal suhanók 4 6:30:00
ANGELS’ FLOW 5 9:00:00
Angyalcipők BLACK 6 8:30:00
Aquaworld 8 9:35:00
ARccal előre 2×2 4 7:50:00
Ásotthalmi Betyárok 8 9:50:00
Astronauták 4 10:20:00
Aszfaltreccsentők 9 7:10:00
B&T 10 6:40:00
Bács-MRFK őRUNgyalok 10 10:50:00
Bagolyteam 10 6:45:00
BAKAKALAND 6 9:30:00
Balatoni Rackák 7 9:55:00
BALATONKÖRZŐK 10 8:35:00
Balatuning 10 6:40:00
Balázsék 10 7:10:00
Bármitfutók 7 6:50:00
Bécsi Kvartett 2 7:00:00
Beerun 7 8:20:00
BÉKÉS HARCOS SE. 7 10:35:00
Beváltó 5 8:45:00
BICEG 4 6:30:00
Big Friendly Running Team 6 9:10:00
BioTechUSA 8 7:50:00
BK 5 6:30:00
Blades 3 8:00:00
BódisRun 2 7:00:00
Borvidék team 4 10:10:00
Bosch Run AS Team Decimal 10 7:45:00
Bosch Run AS Team Quattro 4 7:45:00
BravoRun 4 7:35:00
Buba Team 6 9:55:00
Bükki alakulat 6 8:30:00
Bűnvadászok 8 7:05:00
CBRE Runners 10 10:55:00
Chique Chics 7 7:20:00
Cirmik 4 7:30:00
Cisco XO 10 10:25:00
Code Blue 2 7:00:00
Colas Masters 6 7:45:00
Colas Út 6 10:05:00
Colas+ 10 7:45:00
Continental Hungary Kft 10 8:45:00
Controll Se 9 9:25:00
Corpus Performance 6 6:50:00
Crazy Runners 2 7:00:00
Csak a Család 5 7:15:00
Csak a Pólóért 4 8:50:00
Csak érjünk körbe! 8 9:50:00
Csak könnyen, jólesően 3 8:00:00
Csiguszok 9 7:05:00
Csiki és a bandája 8 9:05:00
Csk és a Nebulók 5 8:40:00
CsőMaxOn 7 9:40:00
Cukibogyók 10 8:35:00
CYEB I 10 9:50:00
Dani és barátai 10 10:50:00
DANIELLA VILLAMOSSÁG 7 10:10:00
Debreceni Törvényszék 8 9:35:00
DLA Piper 10 10:00:00
Dórik 3 8:00:00
Dream Hunters 2 7:00:00
DreamFitt Team 4 7:30:00
Dunakeszi F&V 10 9:15:00
EASY RUNNERS 8 9:50:00
ÉDUVIZIG 10 7:15:00
Egri Csillagok 3 8:00:00
Egri Hajnalkák 9 9:50:00
EGYMIstenek 9 10:55:00
Egyszerű, mint az egyszer 130 10 8:10:00
egyUTT 7 7:05:00
Együtt könnyebb 9 9:25:00
Elevenek 4 9:10:00
Elky futó barátai 6 6:50:00
Először jó ötletnek tűnt 8 10:20:00
ElsőNevezők 10 10:35:00
Ennyire futotta nekünk 5 6:30:00
Envirotis 10 9:10:00
EQUINOX 6 6:50:00
Erdinger Alkoholfrei Team 7 7:05:00
Erőműhely 8 8:25:00
Ervin és a Mókusok 6 9:30:00
este8 5 8:40:00
EurIszom 10 8:20:00
EUsTAFéta-130 6 9:15:00
Fagyisok és társaik 9 9:50:00
FBN-FutóBariNők 6 8:30:00
Feláldozhatók 4 10:25:00
Felemás Cipők 8 8:15:00
Fentesztik Medzsik 5 10:05:00
FESTOsokk 6 7:50:00
Find your way 2.0 7 10:40:00
FINTA STUDIO 9 9:25:00
Flatco 10 10:40:00
FLOW 5 9:20:00
Flow Running Team 4 10:40:00
FLSZ- FutóLányokSzövetsége 4 7:15:00
FO-RUN-SIC 6 8:05:00
Fogd meg a söröm 4 7:35:00
Follow Me! Run 3 8:00:00
Fotel Ult-Run 1 5 7:40:00
Fótottak még 2022 3 8:00:00
FTMB Csécsei Team 5 6:30:00
Fu-tri-nka 3 8:00:00
FUITH-OK 2 7:00:00
FunRunners Barcika 5 7:40:00
FussonKimerreLát 10 8:35:00
Futadoki 8 7:35:00
FutaFertő 7 9:45:00
FUTaMÉRŐ 7 10:35:00
Futásra tervezve 5 9:30:00
Futasulink1 6 8:15:00
FuTeam DUÓ (K+M) 2 7:00:00
fUtiber 10 8:50:00
Futik 2 7:00:00
FutniMENTEm 5 7:40:00
Futó4es 4 7:50:00
futoKATEKedvedért 10 8:55:00
FuTóKör Csatka 7 8:15:00
Futópadravalók 8 6:35:00
Futópia 7 8:30:00
Futótűz 10 8:15:00
FUTÓVÁROSIAK 4 8:45:00
futurisztikusok 6 10:40:00
Fürge Lábujjak 6 7:20:00
Fürge Lajhárok 9 10:00:00
Gám 3 8:00:00
GGH Dream Team 5 7:40:00
Globus Vital Team 10 7:15:00
Good Food 8 9:35:00
Gömbvillám 6 9:40:00
GSK Vaccines 10 10:50:00
GYAkRUN 9 7:10:00
Gyenesig tuti 8 10:25:00
Gyíkok 6 6:35:00
Gyorstalpalók 6 9:30:00
Hajdúsági Tigrisek 9 8:20:00
Hajrá Kecskéd!!! 8 9:30:00
Hajráfosok 6 8:55:00
HajRUN 7 9:45:00
Haladjunk 3 8:00:00
Happy Lion Izsó Veráért 10 7:05:00
Happy Lion UTT Team 8 7:05:00
Happy Run Team 9 6:45:00
Happy Runners 4 6:30:00
Hatosfogat 6 9:55:00
haTT 6 10:45:00
Hazug emberek és sánta kutyák 10 10:10:00
Hegyaljai Futók 10 8:35:00
Helyszíni Szemlélők 7 8:20:00
Herminátorok 10 8:35:00
HobbyHHH 7 9:45:00
Hódító Gyógyítók 6 7:45:00
Hoppá 5 10:15:00
Horda-lake 3 8:00:00
Hortobágyi Nemzeti Park igazgatóság 10 8:10:00
Hótmindegy 5 7:25:00
Howden Running Community 10 9:05:00
HRSE Iron Ladies 10 8:05:00
HRSE Jokers 10 8:05:00
HRSE Rabbits 10 8:05:00
Hungerit RunDuck 8 8:25:00
Igyekezzünk 5 10:30:00
IssimoRnrz 4 7:25:00
Janka, Betti és a srácok 7 10:30:00
Jómadarak 5 9:20:00
Jóvilág 4 8:40:00
Joyson Run Team 10 9:10:00
Karcagi Utanfutok 5 10:15:00
Kecskeméti (s)Utánfutók 5 8:40:00
KékPárnahuzat 6 9:40:00
Keleti Blokk 10 9:10:00
Kesudiók 6 8:30:00
KÉSZ 10 9:25:00
Kész Katasztrófa 8 8:25:00
KIcsigidák 6 7:45:00
Kicsimeganagy 2 7:00:00
Kimeríthetetlenek 4 7:25:00
KÍNLÓDTeAM 2 7:00:00
Kis Team 3 8:00:00
Kiskörei Körözők 2 7:00:00
Kocogi  Budaörs 9 7:35:00
Kocogó Kabócák 6 9:55:00
Kocogó Vegyes Hegyes 7 7:05:00
Komlós6Stars 6 8:55:00
Korányi PICik 10 10:50:00
Könnyen jólesően 2 7:00:00
KÖRvonal 2 7:00:00
Kötöttpályások 10 7:20:00
Krézigörlz 2 7:00:00
Kriplikommandó 8 9:05:00
Krones AG – Die Rundläufer 10 7:35:00
Krones Hungary – Fuss, Krones, fuss! 10 7:35:00
Law is in the Air 6 8:55:00
Legnagyobb hercegnők 4 10:15:00
Légy Kedves és Bátor 2 7:00:00
LEHEL E.T. 8 9:50:00
Leisure and Pleasure 10 9:05:00
Les Arbitres 2 7:00:00
Levicsapat 8 9:05:00
Lightware stream 10 9:15:00
Linde Gáz Hidrogén 8 8:20:00
Logomotiv 3 8:00:00
LOST IN PACE 5 7:40:00
Magyar Gyógyszerészi Kamara 9 10:40:00
Magyar Honvédség Légijármű Javítóüzem 10 10:35:00
Majdnem Dögös Macák 5 6:40:00
Majdnem elfelejtettem 6 9:00:00
Marathon Training Academy 4 10:15:00
Marci és Tanítványai 8 10:55:00
Marlinok 7 8:15:00
MaRoNi 3 8:00:00
MDM 5 6:45:00
Még egy kört Csajok? 4 8:10:00
Még egy kört! 4 9:00:00
MEKHfutjuk 6 6:35:00
Mellrákfórum-Nem vagy egyedül! Alapítvány 8 6:45:00
Mi vagyunk a…… csapat! 10 10:40:00
Miért ne? 3 8:00:00
Mindenképpen futunk 9 8:25:00
Mindhárom 2 7:00:00
MINEK AZ A FUTÁS? 7 6:45:00
MiNT a villám 10 7:10:00
Mirage 7 10:30:00
Miskolc Police 10 8:10:00
MKB-BRSE Főnix Dragon 10 6:35:00
MKK Futócsapat 10 7:10:00
Monszun 10 9:15:00
Mór Runners Team 5 8:40:00
Mozaik Csajok 6 8:00:00
Mozaik Med SE 6 8:30:00
MVM Nyulak 10 10:10:00
Nagylóki Iringók 5 7:20:00
Nekem mind1 3 8:00:00
Nekem Mindegy 8 9:00:00
Nem gondoltuk át 5 9:20:00
Nem sétálunk bele!* 3 8:00:00
Nimfas Corporation 6 9:30:00
Nitro 6 6:40:00
NO Fara 6 7:50:00
No pain No glory 7 10:20:00
Not fast Just furious 4 10:20:00
Novos’ 3 8:00:00
Nyitva van a zárt osztály 10 6:35:00
Nyolclábú Spuritusz 4 8:10:00
Nyomjuk 3.2 9 8:25:00
OLAF 10 7:45:00
OSZE runners 6 8:30:00
Ördögök 8 9:25:00
Őrült Kaktuszok 4 9:20:00
Öten a vesztünkbe 5 10:05:00
Ötpróbások 1.0 7 9:40:00
Ötpróbások 2.0 7 9:40:00
PC Trade Systems 10 9:25:00
PEIKKO 7 10:30:00
PFIZER FUN RUN 10 10:20:00
PICi Futók 10 7:10:00
PICik 10 9:55:00
PillRunGok 5 7:30:00
Pintér Pálinka 2 7:00:00
Pomóthy Üzletház 5 10:15:00
Pontos Csajok 6 10:05:00
PöttyösHősök 1.0 10 8:05:00
PöttyösHősök 2.0 10 8:05:00
Predator SE 10 7:25:00
Priviéra 6 6:40:00
REBOOT 10 7:35:00
Retriever Rohamosztag 3 8:00:00
Rettenthetetlen Retrieverek 3 8:00:00
Riska Futadoki 8 7:50:00
RiVaRun 2 7:00:00
RoadRunners 4 8:50:00
RohamCsigák. 4 10:55:00
Run or Die 7 8:15:00
Run the Pelso 4 8:50:00
Run the Pelso 2 4 8:50:00
Run4Fun 5 9:00:00
Runbogard 1 2 7:00:00
RunCtalan 5 6:30:00
RUNdom UTTonállók 9 7:10:00
Runörs 4 8:55:00
RunRS 4 9:10:00
runtisza-umba 6 10:05:00
Runtrol-X 7 9:45:00
SárváRun 9 10:50:00
Sasok 7 9:40:00
SGS 10 10:00:00
shin fanatic 4 7:30:00
Simple – Fuss egyszerűen 10 9:00:00
SimplePay – Fuss egyszerűen 4 9:00:00
SLOW FOX 5 7:40:00
SnTcSAPat 9 10:00:00
Sollis PergolaPark 10 10:00:00
Somogyi Füttyösök – handball referees 8 8:25:00
Soproni Trappancsok 6 7:15:00
SöRunners 3 8:00:00
Spartanoncok 4 8:50:00
SportAlakulat 7 9:40:00
SportZOOna 6 7:40:00
Sprinter Spanok 4 10:25:00
Sprinter Spanok v2 3 8:00:00
Srácok 4 7:30:00
Srse Bushido Karate 7 10:45:00
Stonelegs 10 10:10:00
Suhanó Futóműveket 5 9:20:00
Számlázz.hu – érj utol! 10 10:00:00
Szárnyaló Banyák 10 6:40:00
Szeged 2 7:00:00
Szent Miklós Futói 8 9:10:00
SzerencseKovácsok 2 7:00:00
Szifon 7 8:20:00
Szívtipró Tűztiprók 6 9:35:00
Szívtiprók 10 10:10:00
Szlafi group 6 9:30:00
Szolgálati Agarak 10 10:55:00
SZONDISOK 4 7:25:00
Szuszogók 7 10:20:00
Tápiógyörgye Spuritusz Kids Team 10 6:40:00
Tápiógyörgyei Senior Team 5 7:20:00
TÁV(HŐ)FUTÓK 🙂 8 9:35:00
Team TOFU 6 6:35:00
Team Trenkwalder 10 6:45:00
Térdnyűvők 2 7:00:00
Tesók 6 7:25:00
Timsi team 4 8:50:00
Tisza-fu-tó 10 10:00:00
TMOT SE 2 7:00:00
Tomi és az MVM angyalai 7 6:30:00
Tóralesők 6 6:50:00
Träning 6 9:55:00
TräningLife 7 8:15:00
Trilak (PPG) 10 7:50:00
Trilak a színmester 10 8:45:00
TRV Water power 10 9:15:00
Tucatnyulak 8 9:35:00
Tűz és Víz csapat 10 8:35:00
UB Sugárzás 7 8:45:00
UBORKÁK 10 7:20:00
UdvardiZ 4 9:20:00
Újra futunk a gáton 2.0! 9 6:50:00
Ultra Tinta Team 6 8:05:00
Ultra Verebek 6 9:55:00
Ultrá-sokk 4 8:40:00
UltrabalaTen 5 10:35:00
UltraGáz 3 8:00:00
ultragyorshetes 7 7:15:00
Ultrakészek 6 6:50:00
UltraNET 10 9:05:00
Ultrasokk 7 10:45:00
UltraVargas&Co 10 8:10:00
Unicum+Sör 7 7:05:00
UtánaBulizunk 8 7:20:00
UTTbaesik jövet-menet 7 10:30:00
Üzembiztos 6 9:05:00
Vágtázó Vizicsigák 10 10:25:00
Valeo-Siemens 10 10:10:00
Vastahl 10 10:35:00
Vegyes Köret 5 9:20:00
ViaRun 7 9:45:00
Vígan Athletic 10 8:20:00
Viry-Vary Fc 4 8:10:00
VS Running Team 10 9:00:00
WunderDrei 3 8:00:00
Wysio 10 8:35:00
Záróbusz 4 9:15:00
Zrínyi7 5 8:40:00
Zsanik 8 8:25:00
Menü