Szombati csapat rajtidőpontok 2-7 fős csapatok részére

Köszönjük a türelmeteket, mostantól elérhetők a rajtidőpontok a 2-7 fős csapatok részére, 07.04. szombati napra!

A jelenleg elérhető beosztás azt az ütemet követi, amelyet már a korábbi években megszokhattatok.

A RAJTOLTATÁS ELVE
A leglassabb csapatokat az elején, a leggyorsabbakat a végén indítjuk el. A rajtidőpontok felosztásához használt algoritmus az átlagos sebességű  csapatokat (akik a mezőny több mint 90 %-át jelentik) a köztes időpontokba osztotta be úgy, hogy a körön lehetőség szerint ne alakuljanak ki nagy torlódások és dugók. A céges csapatkategóriában az egy cégtől érkező csapatok részére az általatok a nevezés során megadott köridő figyelembevételével lehetőség szerint közös rajtidőpontot jelöltünk ki.

A RAJTIDŐPONTOK VÁLTOZTATÁSÁRA A VERSENYSZABÁLYZAT 13. PONTJA ÉRTELMÉBEN NINCS LEHETŐSÉG! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

CSAPAT NEVE/ TEAM NAME Rajtidőpont
 Azt hitted, hogy a bab is hús? 7 8:05:00
“Szedett-vedett” társaság 6 8:35:00
#TEAMRUNELLII 2 8:30:00
1Lake2Go 2 8:30:00
42go 5 8:45:00
44GO 5 8:15:00
A Vígan Athletic 2 7 9:45:00
A-S-A-P 6 9:50:00
aCÉLcsajok 4 8:50:00
Adios amigos 4 7:35:00
Amatőrök 3 7:05:00
Andrissal Suhanó guide-ok 4 6:05:00
Anya futni ment 2 8:30:00
Astronauták 7 9:30:00
Balatoni Rackák 7 8:05:00
Bármitfutók 7 6:15:00
BDB 3 7:20:00
Bébielefántok 7 9:30:00
Beerun 6 6:10:00
Best Friends 5 6:15:00
BiaTeam 6 9:25:00
Bódé Building 4 8:40:00
Böszörményi Körútfutók SE A csapat 5 7:00:00
BravoRun 4 7:35:00
BUBIKA 3 7:20:00
CoffeeRun Dívas 2 8:30:00
CrazyRunners 2 7:30:00
Csabai Csajok 4 7:15:00
Csak a pólóért 4 7:35:00
CSAK CSAJOK 3 7:10:00
Csak könnyen, jólesően 3 9:45:00
Csapatunk 5 9:05:00
CSCS-Csak Csajok 5 7:45:00
CsK és a Nebulók 7 8:05:00
CsőMaxOn 7 7:10:00
Daliás Kócsagok 6 6:25:00
DANIELLA VILLAMOSSÁG 7 9:45:00
DE 6 7:50:00
Délvidék 3 9:30:00
diós térDKalács 6 6:35:00
Dorku és Norbu 2 8:30:00
Dream hunters 2 6:30:00
Dream Team 4 7:20:00
DRINKSPORT 2 6:30:00
Easy Runner 6 6:35:00
EGIS 2020 3 9:00:00
Egri futólányok 3 6:40:00
Egri Futrinkák 3 7:10:00
Egri Vastigrisek 3 6:50:00
Együtt futunk 2 8:30:00
Elevenek 4 9:00:00
Először jó ötletnek tűnt 5 9:35:00
ELTE BTK Régészek 4 6:50:00
Ensporters 3  7:35:00
EQUINOX 7 9:20:00
Esszencia Team 4 7:00:00
este8 6 7:40:00
Ezek megőrültek 4 6:20:00
FaM Csajok 2 7:30:00
FATAL ERROR 4 6:35:00
Fazekasos kópék 5 8:10:00
FBN-FutóBariNők 5 7:40:00
Fejvesztés 7 8:05:00
Feláldozhatók 3 8:40:00
Find your way 2.0. 6 9:40:00
FittiKék Mozgó Kör 5 7:45:00
ForColor 4 8:20:00
Forward ever 2 5 7:05:00
Fotel Ult-Run 2 5 6:20:00
Fótottak még 2020 4 8:10:00
FreestyLOS 4 6:05:00
Fuith-ok 2 6:30:00
FUTaMÉRŐ 7 6:45:00
Futkorászók 4 7:05:00
FutóBABOK 7 7:50:00
Futóbarátok 7 8:10:00
FutÓbuda Group 4 9:10:00
FutóDuó 2 7:30:00
Futópia 6 9:35:00
Futópiák 2 7:30:00
FutoSokk 7 8:50:00
Futottak még 2 6:30:00
Futótűz Paks 6 9:20:00
Futóvárosiak 4 6:55:00
Futunkhatudunk 7 9:50:00
Fütyülős Brigantik 7 6:40:00
Gabi and the Girls 5 9:10:00
GIRLdülékenyek 4 6:15:00
GoGye2SkTöZsá 6 9:05:00
Grinding Masters 2 6:30:00
GyuZo ViSzi A tó körül 4 6:20:00
HAjnaLIkőr 5 7:45:00
Haladjunk 4 6:05:00
Haraszti Ultrabolondok 4 9:35:00
Heartbeat 4 6:10:00
Hidropress 2 6:30:00
hOBIfutók 6 8:45:00
Hódító Gyógyítók 7 8:35:00
HoltPont 6 7:50:00
Honk We Run 8 8:50:00
HOPPÁ 7 9:35:00
Hullán hullák 4 6:50:00
Huni.hu 2 6:30:00
IssimoRnrz 6 9:40:00
Jókenyér Sport Club 7 9:15:00
Jómadarak 5 6:40:00
Jószerencse 2 7:30:00
Just 4 Fun 4 7:40:00
Just run IT 5 9:10:00
Karcagi Utanfutok 5 8:55:00
Kerge Zergék 7 8:50:00
Kesudiók 6 7:00:00
KÉSZ I. 7 7:00:00
Kész Katasztrófa 6 8:15:00
Kis Team 4 8:20:00
Kiskörei Körözők 2 7:30:00
KörAcél 6 9:15:00
Körútfutó Hajdúk 5 9:15:00
KR VII. 6 9:25:00
krapa 2 7:30:00
Lászlóék 6 8:15:00
Law is in the Air 6 8:35:00
LeierUltraRun 2 8:30:00
Ligeti Szörnyek 4:30 FaM 5 8:50:00
Lovers Runners 2 7:30:00
Löttyedt Banán 7 7:10:00
Majdnem Dögös Macák 4 6:10:00
MASZK -Futógépek 4 8:45:00
MérföldFalók 6 6:25:00
Mesterhármas -1 fő 2 7:30:00
Mi csak addig pálinkázunk, amíg Kata lefutja a kört 4 6:45:00
Mighty Five 5 7:20:00
Mindhárom 2 6:30:00
MM Heroes 5 9:20:00
Motiváltó 2 7:30:00
MTVA Rádióaktív 2 8:30:00
N&T 2 8:30:00
nemrajtolszjobbanmintén 4 7:35:00
Never stop running 7 7:05:00
Nincs Kettő Három Nélkül 3 8:10:00
Nyuszifüli 6 8:15:00
OncoTeam 5 9:10:00
Ott vagyunk már? 4 8:40:00
ÖrömfUttók 5 9:05:00
Pár-Forduló 2 7:30:00
Pilisi Gyalogbékák 4 9:15:00
PiliSimánlefutjuk 4 6:10:00
Pintér Pálinka 2 8:30:00
pólóparadicsom 7 8:15:00
Priviéra 6 6:25:00
Retriever Rohamosztag 4 6:20:00
Retrieverhelp.hu 6 7:50:00
Rettenthetetlen Retrieverek 4 6:15:00
Rohanosztag 2 7:30:00
Rózsadomb 6 6:25:00
Run & Roll 3 6:55:00
Run the Pelso 4 8:55:00
Runderful 4 6:45:00
Runtastic 5 6:05:00
RUNtasztikus 4-es 4 6:55:00
RUNtotta 5 8:55:00
sánDORi 2 8:30:00
Sanyosz angyalai 4 6:50:00
Sörfi 3 6:35:00
Spartanoncok 4 7:15:00
SportZOOna 5 7:40:00
Spuritusz Duó 2 7:30:00
Srse Bushido Karate 5 6:40:00
SRUN 4 9:25:00
Suba SC 2 6:30:00
Suhanó Futóművek 5 9:00:00
Száguldó Csigák 4 9:40:00
Száguldó HUhoGÓk 7 8:35:00
SzandiMáté 2 8:30:00
Szárnyaló Banyák 7 6:05:00
Szeged 2 8:30:00
SzolnOK Girl’s 4 8:55:00
Tápiógyörgye Junior Team 6 8:20:00
Tesók 6 9:25:00
Tn’T 2 7:30:00
Tóralesők 4 6:45:00
TräningLife 7 9:40:00
Tucatnyulak 6 9:05:00
Turbó Csigák 2 6:30:00
UB Sugárzás 7 8:45:00
Ultra BV 4 8:10:00
Ultra vegans 2 6:30:00
UltraBAJAton 7 6:35:00
ultrabalaten 7 8:40:00
ultragyorshetes 7 9:45:00
Ultrakész 6 6:05:00
Utána Fröccsözünk 2 6:30:00
UTTolérhetetlenek 7 8:05:00
Vágtató Pónik 2 8:30:00
Vakmerők 5 9:30:00
Varga Pincészet 7 7:50:00
Vegán Ultrák 2 7:30:00
Vegyes köret 4 9:25:00
Victorias 2 7:30:00
Vidám barátok 4 7:15:00
Vince’s Secret Runners 5 6:55:00
Viry-Vary FC 5 7:45:00
What the Fut?! 5 6:25:00
Záróbusz 4 7:15:00
Záróbusz Csajok 4 8:20:00
Zerge és Buldózer 2 6:30:00
Zsályaliget 6 9:00:00

 

Menü