Vasárnapi csapat rajtidőpontok 8-10 fős csapatok részére

Köszönjük a türelmeteket, mostantól elérhetők a rajtidőpontok 07.05  vasárnapra a 8-10 fős csapatok részére !

A jelenleg elérhető beosztás azt az ütemet követi, amelyet már a korábbi években megszokhattatok.

A RAJTOLTATÁS ELVE
A leglassabb csapatokat az elején, a leggyorsabbakat a végén indítjuk el. A rajtidőpontok felosztásához használt algoritmus az átlagos sebességű  csapatokat (akik a mezőny több mint 90 %-át jelentik) a köztes időpontokba osztotta be úgy, hogy a körön lehetőség szerint ne alakuljanak ki nagy torlódások és dugók. A céges csapatkategóriában az egy cégtől érkező csapatok részére az általatok a nevezés során megadott köridő figyelembevételével lehetőség szerint közös rajtidőpontot jelöltünk ki.

A RAJTIDŐPONTOK VÁLTOZTATÁSÁRA A VERSENYSZABÁLYZAT 13. PONTJA ÉRTELMÉBEN NINCS LEHETŐSÉG! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

CSAPAT NEVE/ TEAM NAME Rajtidőpont
#mitkeresünkitt? 9 8:05:00
A Ninja és mi 8 7:00:00
Accenture 10 8:55:00
aFutóKapcsolat 10 8:40:00
Agár lányok 10 9:30:00
ANTEUS 10 8:40:00
Aptiv Finance 10 8:00:00
Aptiv Futók 8 8:00:00
Aquaworld 9 7:35:00
Atom8 8 8:20:00
Avanti 9 7:05:00
B&T 10 7:00:00
Bács MRFK őRUNgyalok 10 9:25:00
Balatuning 9 7:00:00
BBandITák 10 8:35:00
BioTechUSA 10 9:30:00
BK 10 7:20:00
Blue team 10 8:55:00
BorgWarner 10 8:15:00
Bosch Run AS Team 10 8:30:00
Brigád 10 7:45:00
Chigak 8 9:15:00
Cisco XO 10 8:50:00
COLAS+ 10 8:05:00
Conti Running Team Makó 9 7:20:00
Continental Budapest 10 8:50:00
Csillagberek 8 8:35:00
Cushman & Wakefield 8 7:50:00
Deac pálya-postás futók 8 9:30:00
Dunakeszi F&V 10 8:55:00
EcoStruxure 10 9:00:00
Erdinger Alkoholfrei Team 10 8:55:00
EUsTAFéta 10 8:30:00
Ez Már Füred? 10 9:00:00
Fagyisok és társaik 10 8:50:00
Family-run 8 8:45:00
Félegyházi Futóbolondok 10 8:45:00
FLOW 8 7:25:00
Fonott-kalácsok 9 7:10:00
Futilapuk 10 7:45:00
Futó Szentjánosbogarak 8 7:50:00
Futórózsák 9 7:00:00
G-Híd Runners 10 9:20:00
GIGantikus akciócsoport 10 8:05:00
Good Food 8 7:10:00
Gordius FK 10 7:10:00
Gördülő Kungfu 8 8:30:00
Hafner Léghajlítók 10 9:05:00
Happy Lion Izsó Veráért 9 7:20:00
Happy Run Team 10 7:30:00
HBM – Build on Us 10 7:50:00
Héra 10 7:25:00
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság 10 8:00:00
Hosszúlépés BT 8 8:30:00
HRSE Iron Ladies 10 7:55:00
HRSE Jokers 10 7:55:00
HRSE LEGENDS 10 7:55:00
HRSE Nekünk 8+1 9 7:55:00
Imre Angyalai 10 7:40:00
Innentről Idáig 9 8:10:00
Ismét jó ötletnek tűnik… 10 9:30:00
JÁSZva lefutjuk 8 7:40:00
Jeti és a koboldok 10 7:15:00
Just Run a bIT 10 9:10:00
Káoszbrigád 10 8:40:00
KÉSZ_II 10 9:05:00
Kiryoku Budapest 8 7:45:00
Legacy Futókör 10 9:05:00
Leisure and Pleasure 10 8:10:00
Lightware 10 7:15:00
Mákos térdkalács 10 7:15:00
MarAthen Runners 10 7:50:00
Mazsi-agyi Tisza-risza 10 8:10:00
Mellrákfórum 9 7:05:00
Miénk a pálya – MÁV VSC 10 9:05:00
Miskolc Police 10 9:10:00
MKB RUNgaricum 10 8:15:00
MKK Futócsapat 10 7:30:00
MonSzun 10 8:00:00
Nagykálló alma 10 8:35:00
Naked Warrior R 10 8:15:00
NELLI ÉS BARÁTAI 8 9:20:00
OLAF 10 7:45:00
Orsi mondta 8 7:05:00
Pacemakers 8 8:10:00
Panelrunbók 9 7:20:00
PC Trade Systems 10 7:30:00
PediaTRICKs 10 8:45:00
PEIKKO Magyarország 8 8:20:00
Pfizer GEP GO 10 9:10:00
PöttyösHősök 10 7:35:00
PPG Trilak 10 10 7:15:00
Renault 10 8:15:00
Respect Muay Thai 2 10 9:35:00
Riska Futadoki 10 8:30:00
Rundevú 9 9:10:00
Rundom Team 10 8:45:00
RUNikornisok 9 7:35:00
Runörs 9 7:05:00
SárváRun 10 9:25:00
Sebes Lánglovagok 8 7:25:00
SGS 10 7:40:00
SHIN-FANATIC 8 8:25:00
SporttalSegítunk.hu_Független Jótékony Futókör 10 9:15:00
SprintERProgen 9 8:25:00
SZDABCS 10 9:15:00
Szívok mint egy szúnyog, futok mint egy bajnok! 6 9:20:00
Szívtiprók 10 8:00:00
Szolgálati Agarak 10 9:35:00
Szolnoki csajok 8 8:25:00
TÁV(HŐ)FUTÓK. 8 8:35:00
Team B 10 8:25:00
Tisza-futó 9 8:40:00
TiszaVirgók 9 7:45:00
TMF – Több Mint Futás 9 9:15:00
Top10 10 7:40:00
Toyota – I love Hybrid 10 9:00:00
TSPC 10 9:20:00
Tubi or nattubi 9 9:35:00
UBORKA 10 7:30:00
uccu neki 8 8:05:00
UFÓ-Utcai Futás Ócsán 8 7:10:00
Úgynézki IGEN 10 9:20:00
UltraNET 10 8:35:00
Ultravargas & Co. 10 8:50:00
VS Running Team 10 8:40:00
WB futók 8 7:25:00
web-váltó 10 8:20:00
Wondermothers 9 7:25:00
Zavanna Gerhard 10 9:25:00
ZenGo 10 8:20:00
Vágtázó Vizicsigák 10 9:25:00
Menü